Rigevidon (Microgynon)

rigevidon
Rigevidon (Microgynon)

63 tabletki na 3 miesiące
169,95 zł
126 tabletek na 6 miesięcy
244,95 zł

Rigevidon (Microgynon) to pigułki antykoncepcyjne o potwierdzonej ponad 99% skuteczności działania.

Działanie antykoncepcyjne polega przede wszystkim na zapobieganiu owulacji, oraz stworzeniu nieprzyjaznego środowiska w macicy dla zagnieżdżającego się zarodka.

Rigevidon :

 • zażywa się codziennie przez 21 dni i następnie robi się 7 dniową przerwę,
 • niweluje objawy PMS,
 • można je kupić również pod nazwą Mikrogynon,
 • zawiera hormony levonorgestrel 150mcg i etynyloestradiol 30mcg

bezplatna wysylka
bezplatna konsultacja
Jakie korzyści daje zażywanie pigułek Rigevidon?

Tabletki antykoncepcyjne należą do najskuteczniejszych metod zapobiegania ciąży. Rigevidon stosuje się niezwykle wygodnie. Po 21 dniach zażywania następuje 7 dniowa przerwa, kiedy to następuje menstruacja, lecz kobieta jest nadal skutecznie chroniona przed zajściem w ciążę. Rigevidon wykazuje działanie osłabiające na bóle menstruacyjne i reguluje cykl miesiączkowy. Rigevidon jest również czasem stosowany w leczeniu endometriozy.

Jakie działanie wykazują tabletki Regavidon?

Rigevidon działała powstrzymując owulację i w związku z tym zmniejsza ból miesiączkowy. W trakcie zażywania pigułek antykoncepcyjnych Rigevidon nie występuje naturalny cykl miesiączkowy, a krwawienie po zakończeniu 21 dni występuje w celu wydalenia hormonu antykoncepcyjnego z organizmu. Rigevidon powoduje zgrubienie ścianek macicy przez co zarodek nie jest w stanie się zagnieździć. Pigułki zagęszczają także śluz szyjki macicy, co skutecznie utrudnia przedostanie się plemników do macicy.

Kto ma możliwość kupić pigułki Rigevidon przez Internet?

Pigułki antykoncepcyjne Regavidon mogą być w bezpieczny sposób stosowane przez dużą większość pełnoletnich kobiet. Oczywiście tak jak i w przypadku stosowania innych leków, tak i w przypadku tabletek Regavidn mogą wystąpić skutki uboczne. W trakcie wypełniania konsultacji medycznej on-line należy podać lekarzowi informacje o wszelkich zażywanych lekach oraz aktualnym stanie zdrowia. Na tej podstawie lekarz dokona oceny, czy jesteś w stanie bez przeciwwskazań zażywać pigułki Regavidon.

Kto nie może stosować tabletek Rigavidon?

Przeciwwskazaniem do stosowania pigułek Rigavodon jest ciążą, podejrzenie ciąży oraz karmienie piersią. Nie mogą ich także stosować kobiety, u których wystąpiły krwawienia z pochwy o niewyjaśnionej etiologii, problemy krążeniowe, problemy z sercem oraz te po przebytym wylewie.

Czy Rigevidon wywołuje skutki uboczne?

W zasadzie większość hormonalnych środków antykoncepcyjnych jest dobrze tolerowana prze kobiety. Niektóre Panie są jednak znacznie bardzie podatne na działanie hormonów zawartych w środku Rigavidon, a tym samym mogą u nich wystąpić efekty uboczne. Zazwyczaj po kilku dniach, gdy organizm już przyzwyczai się do dawek hormonów, objawy niepożądane ustępują. Jeżeli skutki uboczne nie ustępują, to lekarze najczęściej proponują kobiecie zupełnie inną kombinację hormonów i zalecają zmianę pigułek na inne.

Do najczęściej zgłaszanych efektów ubocznych należą przede wszystkim bóle głowy, zmiany nastroju, wymioty, drażliwość lub powiększenie się piersi, pleśniawki w pochwie, migreny, zmiany wagi, zmiany w rytmie i obfitości krwawień miesiączkowych oraz zatrzymanie wody w organizmie.

Jak można nabyć pigułki Rigevidon on-line?

Rigevidon (Microgynon) można bez problemu kupić w sieci w euroClinix, poprzez wypełnienie bezpłatnej internetowej konsultacji medycznej. Jest ona jedną z części całego procesu zamówienia. Zanim recepta zostanie wystawiona, to lekarz szczegółowo przeanalizuje konsultację. Po wypisaniu recepty aptekarz sprawdza i przygotowuje do wysłania pigułki. Tabletki wysyłane są ekspresowo i bezpłatnie kurierem 24-48 godzin. W Wielkiej Brytanii, gdzie zlokalizowana jest siedziba naszej apteki, pigułki Regavidon znane są pod nazwą Microgynon i z tego powodu, to właśnie one są wysyłane do naszych klientek. Regavidon i Microgynon to te same pigułki produkowane pod różnymi nazwami przez firmę Bayer.

 • Wygodny system zamawiania leków online
 • Konsultacja lekarska online wliczona w cenę produktu
 • Przesyłka kurierska express, wliczona w cenę produktu
 • Do wyboru trzy formy płatności
 • Przy płatności kartą przyjmujemy
  Master Card VISA Visa Electron American Express
W jaki sposób działa nasz serwis?

Naszym użytkownikom oferujemy możliwość bezpiecznego zakupienia oryginalnych leków przez Internet, bez konieczności posiadania recepty lekarskiej, bez osobistej wizyty u lekarza, która często jest czasochłonna lub niedogodna.

Oferowany przez naszą witrynę system zamawiania pozwala na zakup leków online pod czujnym okiem lekarzy największej kliniki internetowej w Europie która jest naszym partnerem.

Mogą Państwo w szybki i wygodny sposób, oraz co ważne, bez opuszczania swojego domu zamówić oryginalne leki, które zostaną dostarczone przez kuriera na wskazany adres.