Novynette

Novynette
Novynette

63 tabletki na 3 miesiące
194,95 zł
126 tabletek na 6 miesięcy
294,95 zł

Tabletki antykoncepcyjne Novynette zaliczane są do nowoczesnych preparatów antykoncepcyjnych o łagodnym działaniu i wysokim współczynniku skuteczności, dlatego bardzo często przepisywane są jako pierwsze tabletki antykoncepcyjne dla nastolatków i młodych kobiet.

Zawarte w pigułkach Novynette hormony są zbilansowane w sposób, który nie powoduje powszechnych, w przypadku innych tabletek, skutków ubocznych jak np. wahania masy ciała.

UWAGA: Z racji braku tabletek Novynette w magazynie, wysyłane są do klientów tabletki Mercilon. Skład hormonów oraz ich proporcja jest w obu lekach identyczna więc są ich zamiennikiem. Ceny obu leków w naszym serwisie są również takie same.

bezplatna wysylka
bezplatna konsultacja
Czym są pigułki antykoncepcyjne Novynette?

Tabletki Novynette są preparatem złożonym z dwóch aktywnych składników etynyloestradiolu oraz dezogestrelu, które są syntetycznymi odpowiednikami żeńskich hormonów płciowych. Przyjmowanie Novynette sprawia, że znikają typowe dla dojrzewających kobiet objawy związane z trądzikiem, łojotokowością, a także maleje skłonność do pojawiania się nadmiernego owłosienia. W badaniach klinicznych wykazano, że w 85% przypadków nie pojawiają się zauważalne zmian wagi.

Jakie są korzyści z przyjmowania tabletek Novynette?

Bezpieczna dawka hormonów zawartych w tabletkach Novynette sprawia, że pacjentki przyjmujące te pigułki są nie tylko zabezpieczone przed niechcianą ciążą, ale również znacząco zmniejszają ryzyko powstania chorób nowotworowych macicy i jajników, regulują cykl miesiączkowy, zmniejszają bóle miesiączkowe i obfitość krwawienia. Tabletki Novinette dzięki zawartemu dezogestrelowi są jednym z niewielu preparatów, który nie wpływa na poziom leptyny, która informuje mózg o zasobach energetycznych organizmu. Zaburzony przez powszechnie stosowane w innych pigułkach składniki poziom leptyny prowadzi zazwyczaj do nadwagi i otyłości.

Czy zamiast Novynette mogę stososować Mercilon?

Tabletki Mercilon można nazwać substytutem pigułek Novynette. Skład hormonów oraz ich proporcja jest w obu lekach identyczna a różnica może dotyczyć substancji pomocniczych zawartych w pigułkach. W zależności od kraju dystrybucji dostępność poszczególnych tabletek może być różna i uzależniona jest przede wszystkim od stopnia zaangażowania producenta w budowanie sieci dystrybucji. W naszej aptece popularniejszą tabletką jest Mercilon, dlatego zachęcamy do wyboru tej właśnie pigułki.

Czy pigułki Novynette wywołują efekty uboczne?

Większość preparatów hormonalnych zawiera substancje, które mogą powodować efekty uboczne związane z ich przyjmowaniem. Zaliczany do leków nowej generacji Novenynette nie jest wyjątkiem, ale negatywne skutki przyjmowania leku są znacznie rzadziej notowane. Do najczęściej pojawiających się działań niepożądanych należy zaliczyć zawroty głowy i nudności. Jeśli zauważysz u siebie któryś z powyższych objawów skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą. W takim przypadku może on zalecić pigułki jednoskładnikowe lub takie, w których nie znajduje się składnik powodujący efekty uboczne.

Czy pigułki Novynette są dostępne przez Internet?

Nasza witryna proponuje odpowiednik tabletek Novnette, czyli Mercilon. Jest to pigułka o identycznym składzie hormonów i takim samym działaniu.

Nasz lekarz może wypisać receptę tylko pacjentkom, które przyjmują lub kiedykolwiek przyjmowały Novynette lub Mercilon lub jeśli udokumentują zalecenia lekarskie wskazujące na stosowanie którejś z powyższych pigułek. Jeżeli nigdy nie brałaś wymienionych powyżej pigułek, ale stosowałaś inne tabletki antykoncepcyjne, prosimy o podanie ich nazwy w formularzu, który należy wypełnić przed realizacją recepty.

  • Wygodny system zamawiania leków online
  • Konsultacja lekarska online wliczona w cenę produktu
  • Przesyłka kurierska express, wliczona w cenę produktu
  • Do wyboru trzy formy płatności
  • Przy płatności kartą przyjmujemy
    Master Card VISA Visa Electron American Express
W jaki sposób działa nasz serwis?

Naszym użytkownikom oferujemy możliwość bezpiecznego zakupienia oryginalnych leków przez Internet, bez konieczności posiadania recepty lekarskiej, bez osobistej wizyty u lekarza, która często jest czasochłonna lub niedogodna.

Oferowany przez naszą witrynę system zamawiania pozwala na zakup leków online pod czujnym okiem lekarzy największej kliniki internetowej w Europie która jest naszym partnerem.

Mogą Państwo w szybki i wygodny sposób, oraz co ważne, bez opuszczania swojego domu zamówić oryginalne leki, które zostaną dostarczone przez kuriera na wskazany adres.