Marvelon

Marvelon
Marvelon

63 tabletki na 3 miesiące
194,95 zł
126 tabletek na 6 miesięcy
294,95 zł

Marvelon są to dwuskładnikowe pigułki antykoncepcyjne, które chronią stosujące je kobiety przed niechcianą ciążą na trzy sposoby.

Pigułki Marvelon zawierają dwa aktywne składniki etynyloestradiol i desogestrel, które są syntetycznymi odpowiednikami naturalnych żeńskich hormonów, odpowiednio estrogenów i progesteronu.

bezplatna wysylka
bezplatna konsultacja
Jakie korzyści powoduje stosowanie tabletek Marvelon?

Przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych Marvelon sprawia, że organizm otrzymuje sygnał o zaistniałej owulacji, a tym samym nie dochodzi do uwolnienia komórki jajowej. Substancje czynne znajdujące się w pigułce zwiększają także lepkość śluzu w szyjce macicy, co sprawia, że plemniki napotykają na przeszkodę w drodze do macicy i komórki jajowej. W trakcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych Marvelon zmienia się także stopień ukrwienia endometrium, co zmniejsza prawdopodobieństwo zagnieżdżenia zapłodnionej komórki jajowej.

W jaki sposób działają pigułki antykoncepcyjne Marvelon?

Zawarte w pigułkach Marvelon hormony sprawiają, że wytwarzanie ich przez organizm jest zablokowane a owulacja, a więc uwalnianie komórki jajowej nie następuje. Tym samym w zasadzie do zera spada prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Hormony wpływają także na wzrost gęstości śluzu szyjkowego, co sprawia, że plemniki napotykają na poważną przeszkodę w drodze do komórki jajowej.

Kto może kupić Marvelon?

Pigułki Marvelon mogą być przyjmowane przez dorosłe kobiety, które nie są ciąży i nie karmią piersią. Tabletki antykoncepcyjne Marvelon są powinny zainteresować przede wszystkim te pacjentki, które od tabletek antykoncepcyjnych oczekują niemal 100% pewności i bezpieczeństwa. W naszym serwisie tabletki dostępne są dla kobiet, które już je przyjmują bądź przyjmowały w przeszłości oraz dla tych, którym zostały one zalecone przez lekarza.

Kto nie powinien stosować tabletek Marvelon?

Tabletek hormonalnych Marvelon nie powinny przyjmować kobiety:

- u których podejrzewa się lub stwierdzono ciążę

- karmiące piersią

- które mają jakiekolwiek problemy z krzepliwością krwi

- z arytmią lub innymi wadami serca

- po przebytym nowotworze piersi

- z nadciśnieniem tętniczym

- chorujące na cukrzycę z powikłaniami

- u których pojawiają się krwawienia o nieznanym pochodzeniu

Powyżej zostały wymienione tylko niektóre przeciwwskazania w przyjmowaniu tabletek Marvelon. Rzetelne wypełnienie ankiety zamieszczonej na naszej stronie pozwoli stwierdzić naszemu lekarzowi czy ich przyjmowanie jest dla Ciebie bezpieczne. Ankieta jest całkowicie poufna i ma służyć Twojemu dobru, dlatego staraj się nie pomijać żadnych istotnych dla Twojego zdrowia informacji.

W jaki sposób przyjmować Marvelon?

Przyjmowanie tabletek Marvelon najlepiej rozpocząć w pierwszym dniu cyklu menstruacyjnego, a więc podczas pierwszego dnia krwawienia. W takim przypadku ochrona przed niepożądaną ciążą pojawia się natychmiast i nie ma konieczności stosowania dodatkowych środków antykoncepcyjnych. Pigułki Marvelon należy przyjmowaćpodobnie jak w przypadku zaleceń dotyczących większości pigułek hormonalnych przez 21 dni cyklu, a następnie konieczna jest siedmiodniowa karencja w przyjmowaniu, która nie ma wpływu na zmniejszenia poziomu zabezpieczenia a służy jedynie oczyszczeniu organizmu z nagromadzonych hormonów.

Podczas siedmiodniowej przerwy mogą się pojawić objawy odstawienie w postaci krwawienia. Nie jest to jednak typowe krwawienie miesiączkowe, ponieważ Marvelon zapobiega owulacji.

Jakie efekty uboczne może wywoływać stosowanie tabletek Marvelon?

Podobnie jak w przypadku przyjmowania większości leków hormonalnych, także przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych Marvelon wiąże się z pewnym prawdopodobieństwem pojawienia się efektów ubocznych. Marevlonu nie należy przyjmować jeśli zaobserwowałaś u siebie następujące objawy:

- nudności i wymioty

- ból głowy

- tkliwość piersi

- rozstrój żołądka

- nastrój depresyjny

- zwiększony popęd płciowy

- wzrost ciśnienia krwi

- zmiany w krwawieniu miesiączkowym

- zaburzenia czynności wątroby

- kandydoza

Wymienione powyżej działania niepożądane mogą nie uwzględniać wszystkich zgłaszanych przez producenta działań niepożądanych leku. Więcej informacji na temat innych możliwych zagrożeń związanych z przyjmowaniem leku znajduje się na ulotce dołączonej do opakowania. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek skutków ubocznych należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

W jaki sposób można kupić tabletki Marvelon online?

Tabletki antykoncepcyjne Marvelon można kupić na naszej stronie internetowej po wcześniejszym wypełnieniu ankiety, która stanowi formę wywiadu lekarskiego. Pamiętaj, że prawidłowo wypełniona ankieta jest podstawą do przepisania i sprzedaży tabletek Marvelon. Ankieta jest oczywiście poufna i podlega takim samym prawom jak tajemnica lekarska.

Nasz lekarz jest uprawiony do wypisania nowej recepty tylko tym pacjentkom, które przyjmują lub przyjmowały konkretną pigułkę hormonalną lub zalecił im ją lekarz. Jeżeli nigdy nie brałaś pigułki Marvelon , ale stosowałaś inne tabletki antykoncepcyjne, prosimy o przekazanie szczegółowych informacji na temat kuracji hormonalnej w formularzu zdrowotnym, a lekarz rozpatrzy zlecenie.

  • Wygodny system zamawiania leków online
  • Konsultacja lekarska online wliczona w cenę produktu
  • Przesyłka kurierska express, wliczona w cenę produktu
  • Do wyboru trzy formy płatności
  • Przy płatności kartą przyjmujemy
    Master Card VISA Visa Electron American Express
W jaki sposób działa nasz serwis?

Naszym użytkownikom oferujemy możliwość bezpiecznego zakupienia oryginalnych leków przez Internet, bez konieczności posiadania recepty lekarskiej, bez osobistej wizyty u lekarza, która często jest czasochłonna lub niedogodna.

Oferowany przez naszą witrynę system zamawiania pozwala na zakup leków online pod czujnym okiem lekarzy największej kliniki internetowej w Europie która jest naszym partnerem.

Mogą Państwo w szybki i wygodny sposób, oraz co ważne, bez opuszczania swojego domu zamówić oryginalne leki, które zostaną dostarczone przez kuriera na wskazany adres.