Levonelle (Escapelle) - skuteczna do 72h po współżyciu

levonelle
Levonelle (Escapelle) do 72h po

1 tabletka
194,95 zł
2 tabletki
294,95 zł
3 tabletki
369,95 zł

Doraźną tabletkę antykoncepcyjną Levonelle (Escapelle) można stosować do 72 godzin od stosunku płciowego bez zabezpieczeń lub w przypadku kiedy zawiodły inne metody antykoncepcyjne.

Doraźne tabletki Levonelle poza firmą je produkującą, nie różnią się absolutnie niczym od Escapelle. Zawierają ten sam składnik levonorgestrel w tej samej dawce co Escapelle.

UWAGA: Jeśli w chwili czytania tego tekstu, jesteś po stosunku bez zabezpieczenia i szukasz skutecznej "pigułki po", zdecydowanie bardziej polecamy pigułki ellaOne, które są skuteczne nawet 120h po współżyciu

bezplatna wysylka
bezplatna konsultacja
W jaki sposób doraźna tabletka antykoncepcyjna Levonelle (Escapelle) może uchronić przed nieplanowaną ciążą?

Tabletka Levonelle służąca do antykoncepcji postkoitalnej. Pigułka zawiera aktywny składnik levonorgestrel, który jest syntetyczną pochodną progesteronu. Nie do końca poznano mechanizm działania doraźnych tabletek antykoncepcyjnych, uważa się, że ich skuteczność wiąże się przede wszystkim z zapobieganiem owulacji i rozrostu błon śluzowych macicy. W trakcie normalnego cyklu menstruacyjnego dojrzewające jaja są uwalniane do jajników, co skutkuje zwiększonym wydzielaniem progesteronu i uniemożliwia uwalnianie kolejnych komórek jajowych. Levonorgestrel sprawia, że organizm otrzymuje sygnał, że owulacja już nastąpiła w związku z tym komórka jajowa nie jest uwalniana do jajników. Syntetyczny hormon zwiększa także lepkość śluzu w szyjce macicy, co powoduje, że plemniki napotykają na poważną przeszkodę w dotarciu do komórki jajowej.

Tabletkę należy przyjąć nie później niż trzy dni od chwili odbycia stosunku płciowego bez zabezpieczeń.

Według danych producenta u 84 procent kobiet udało się zapobiec ciąży po przyjęciu tabletki w ciągu 72h dlatego jest niezwykle ważne, by przyjąć ją jak najwcześniej.

W jaki sposób należy przyjmować doraźne tabletki antykoncepcyjne Levonelle (Escapelle)?

Doraźną tabletkę antykoncepcyjną Levonelle(Escapelle) należy zażyć najszybciej jak to możliwe po stosunku bez zabezpieczeń. Najlepiej jeśli tabletka zostanie przyjęta między 12 a 72h po stosunku.

Jeśli pojawią się u Ciebie wymioty, wówczas powinnaś przyjąć kolejną tabletkę w ciągu trzech godzin. Pamiętaj, że wszelkie niepokojące objawy powinnaś bezwzględnie konsultować z lekarzem lub farmaceutą.

Kiedy należy zachować szczególne środki ostrożności przyjmując Levonelle (Escapelle)?

Jeśli musisz zażyć doraźną tabletkę Levonelle (Escapelle) powinnaś zachować szczególną ostrożność jeśli:

- zaliczasz się do osób cierpiących na choroby związane z zaburzeniami wchłaniania, takimi jak choroba Leśniowskiego-Crohna

- jeśli jesteś dotknięta nietolerancją na galaktozę

- cierpisz na zaburzenia czynności wątroby

- jesteś chora na porfirię

Czy Levonelle (Escapelle) powodują jakiekolwiek skutki uboczne?

Przyjęcie tak dużej dawki hormonów w jednorazowej dawce może spowodować niepożądane efekty uboczne, ale nie jest to regułą i nie wszystkie wymienione poniżej objawy muszą się pojawić u Ciebie. Do najczęściej występujących skutków ubocznych po zastosowaniu doraźnej tabletki antykoncepcyjnej należą:

Bardzo często występujące objawy (u więcej niż 1 na 10 osób)

- bóle głowy

- bóle brzucha

- nudności

Niepożądane objawy pojawiające się często

- wahania nastroju

- zawroty głowy

- wymioty

- bóle podczas okresu

- bóle mięśni, pleców lub miednicy

- ogólne zmęczenie

- tkliwość piersi

Objawy pojawiające się niezbyt często po zastosowaniu Levonelle (Escapelle)

- nagłe krwawienie miesiączkowe

- zespół napięcia przedmiesiączkowego

- upławy

- bezsenność

- zmiany popędu płciowego

- uderzenia gorąca

W jaki sposób można kupić ten Levonelle (Escapelle) online?

Lek Levonelle możesz kupić za pośrednictwem naszego serwisu, ale zanim tabletki zostaną do przygotowane do wysyłki powinnaś wypełnić formularz zamówienia uzupełniając wszelkie dane ze stanem faktycznym, ponieważ nasz lekarz może przepisać doraźne tabletki antykoncepcyjne jedynie tym pacjentkom, wobec których nie ma podejrzeń, że mogłyby one wywołać niepożądane i niebezpieczne efekty uboczne.

  • Wygodny system zamawiania leków online
  • Konsultacja lekarska online wliczona w cenę produktu
  • Przesyłka kurierska express, wliczona w cenę produktu
  • Do wyboru trzy formy płatności
  • Przy płatności kartą przyjmujemy
    Master Card VISA Visa Electron American Express
W jaki sposób działa nasz serwis?

Naszym użytkownikom oferujemy możliwość bezpiecznego zakupienia oryginalnych leków przez Internet, bez konieczności posiadania recepty lekarskiej, bez osobistej wizyty u lekarza, która często jest czasochłonna lub niedogodna.

Oferowany przez naszą witrynę system zamawiania pozwala na zakup leków online pod czujnym okiem lekarzy największej kliniki internetowej w Europie która jest naszym partnerem.

Mogą Państwo w szybki i wygodny sposób, oraz co ważne, bez opuszczania swojego domu zamówić oryginalne leki, które zostaną dostarczone przez kuriera na wskazany adres.