ellaOne - Skuteczna nawet 120h po współżyciu

ellaOna
ellaOne (do 120h po współżyciu)

1 tabletka
259,95 zł
2 tabletki
444,95 zł
3 tabletki
644,95 zł

Doraźna tabletka antykoncepcyjna ellaOne może być stosowana kiedy w wyniku seksu bez zabezpieczeń lub nieskutecznego zastosowania innej metody antykoncepcyjnej pojawi się ryzyko nieplanowanej ciąży.

Tabletka działa efektywnie do 120 godzin po stosunku, ale im wcześniej zostanie zażyta tym mniejsze jest prawdopodobieństwo zapłodnienia.

bezplatna wysylka
bezplatna konsultacja
W jaki sposób doraźna tabletka antykoncepcyjna może uchronić przed nieplanowaną ciążą?

Doraźne tabletki antykoncepcyjne ellaOne zawierają uliprystal etylu, który jest selektywnym modulatorem receptora progesteronu. Nie do końca poznano mechanizm działania doraźnych tabletek antykoncepcyjnych, uważa się, że ich skuteczność wiąże się przede wszystkim z zapobieganiem owulacji i rozrostu błon śluzowych macicy. W trakcie normalnego cyklu menstruacyjnego dojrzewające jaja są uwalniane do jajników, co skutkuje zwiększonym wydzielaniem progesteronu i uniemożliwia uwalnianie kolejnych komórek jajowych. Uliprystal etylu sprawia, że organizm otrzymuje sygnał, że owulacja już nastąpiła w związku z tym komórka jajowa nie jest uwalniana do jajników. Syntetyczny hormon zwiększa także lepkość śluzu w szyjce macicy, co powoduje, że plemniki napotykają na poważną przeszkodę w dotarciu do komórki jajowej.

Ponieważ proces od zapłodnienia do implantacji komórki w macicy może trwać do pięciu dni, dlatego można w tym upatrywać szans dla tabletek ellaone, które mogą uchronić przed ciążą. Należy jednak zdawać sprawę sprawę, że im wcześniej tabletka zostanie zażyta, tym większe prawdopodobieństwo efektywnego działania.

Według danych statystycznych na 100 kobiet, które zdecydowało się zażyć tabletkę ellaOne w czasie do 5 dnie po stosunku jedynie u dwóch rozwinęła się ciąża.

W jaki sposób należy przyjmować doraźne tabletki antykoncepcyjne ellaOne?

Tabletkę ellaOne należy zażyć tak szybko jak to możliwe, ale nie później niż 120 godzin po stosunku bez zabezpieczeń. Jeśli pojawią się u Ciebie wymioty, wówczas powinnaś przyjąć kolejną tabletkę w ciągu trzech godzin.

Pamiętaj, że wszelkie niepokojące objawy powinnaś bezwzględnie konsultować z lekarzem lub farmaceutą.

Czy ellaOne powoduje jakiekolwiek skutki uboczne?

Przyjęcie tak dużej dawki hormonów w jednorazowej dawce może spowodować niepożądane efekty uboczne, ale nie jest to regułą i nie wszystkie wymienione poniżej objawy muszą się pojawić u Ciebie. Do najczęściej występujących skutków ubocznych po zastosowaniu doraźnej tabletki antykoncepcyjnej należą:

Bardzo często występujące objawy (u więcej niż 1 na 10 osób)

- bóle głowy

- bóle brzucha

- nudności

Niepożądane objawy pojawiające się często

- wahania nastroju

- zawroty głowy

- wymioty

- bóle podczas okresu

- bóle mięśni, pleców lub miednicy

- ogólne zmęczenie

- tkliwość piersi

Objawy pojawiające się niezbyt często po zastosowaniu ellaOne

- nagłe krwawienie miesiączkowe

- zespół napięcia przedmiesiączkowego

- upławy

- bezsenność

- zmiany popędu płciowy

- uderzenia gorąca

W jaki sposób można kupić lek ellaOne online?

ellaOne możesz kupić za pośrednictwem naszego serwisu, ale zanim tabletki zostaną do przygotowane do wysyłki powinnaś wypełnić formularz zamówienia uzupełniając wszelkie dane ze stanem faktycznym, ponieważ nasz lekarz może przepisać doraźne tabletki antykoncepcyjne jedynie tym pacjentkom, wobec których nie ma podejrzeń, że mogłyby one wywołać niepożądane i niebezpieczne efekty uboczne. Po złożeniu zamówienia może się zdarzyć, że lekarz będzie chciał zamienić z Tobą kilka słów w celu potwierdzenia Twojej decyzji.

  • Wygodny system zamawiania leków online
  • Konsultacja lekarska online wliczona w cenę produktu
  • Przesyłka kurierska express, wliczona w cenę produktu
  • Do wyboru trzy formy płatności
  • Przy płatności kartą przyjmujemy
    Master Card VISA Visa Electron American Express
W jaki sposób działa nasz serwis?

Naszym użytkownikom oferujemy możliwość bezpiecznego zakupienia oryginalnych leków przez Internet, bez konieczności posiadania recepty lekarskiej, bez osobistej wizyty u lekarza, która często jest czasochłonna lub niedogodna.

Oferowany przez naszą witrynę system zamawiania pozwala na zakup leków online pod czujnym okiem lekarzy największej kliniki internetowej w Europie która jest naszym partnerem.

Mogą Państwo w szybki i wygodny sposób, oraz co ważne, bez opuszczania swojego domu zamówić oryginalne leki, które zostaną dostarczone przez kuriera na wskazany adres.