Cerazette - Minipigułka

Minipigułki Cerazette
Cerazette

84 tabletki na 3 miesiące
199,95 zł
168 tabletek na 6 miesięcy
294,95 zł

Tabletki antykoncepcyjne Cerazette zaliczane są do grupy mini-pigułek stosowanych w hormonalnej kuracji antykoncepcyjnej.

Mini-pigułka od standardowych tabletek antykoncepcyjnych różni się tym, iż posiada w składzie wyłącznie progestagen, a nie zawiera dodatku żadnej formy estrogenu.

bezplatna wysylka
bezplatna konsultacja
Dlaczego warto przyjmować pigułki antykoncepcyjne Cerazette?

Zawierają one tylko jeden aktywny składnik - desogestrel, który jest syntetycznym równoważnikiem progesteronu. Tabletka jest polecana w szczególności tym kobietom, u których stwierdzono nietolerancję na syntetyczne odpowiedniki estrogenów. Zawarty w pigułce desogestrel zapobiega uwolnieniu komórki jajowej, co sprawia, że zapłodnienie jest w praktyce niemożliwe. Hormon zwiększa także gęstość naturalnego śluzu, co jest dodatkowym zabezpieczeniem przed wniknięciem plemników do komórki jajowej. Ponadto desogestrel zmienia właściwości błony śluzowej macicy zapobiegając udanej implantacji zapłodnionych komórek jajowych. Niewątpliwą korzyścią wynikającą ze stosowania kuracji hormonalnej z zastosowaniem mini pigułek Cerazette są także zmniejszone dolegliwości podczas miesiączki.

W jaki sposób mini-pigułka Cerazette nie dopuszcza do zapłodnienia?

Tabletka Cerazette działa podobnie jak większość tabletek antykoncepcyjnych, ale z uwagi na zawarty tylko jeden aktywny czynnik jej rola ogranicza się jedynie do zablokowania procesu owulacji. Syntetyczny odpowiednik progesteronu sprawia także, że błona śluzowa macicy nie jest przygotowana na zagnieżdżenia zarodka, ponieważ jej ściany nie są właściwie ukrwione, więc nawet zapłodniona komórka nie będzie miała szans na dalszy rozwój. Ponadto w trakcie przyjmowania mini-pigułki zagęszczeniu ulega śluz szyjki macicy utrudniając tym samym przekroczenie tej bariery plemnikom.

Kto może przyjmować mini-pigułkę Cerazette?

Mini-pigułka antykoncepcyjna przeznaczona jest dla kobiet, które ukończyły 18 rok życia i szukają skutecznej metody zabezpieczającej przed niepożądaną ciążą. Przed rozpoczęciem terapii hormonalnej lekiem Cerazette należy skonsultować się z lekarzem, by wykluczyć ryzyko związane z pojawieniem się efektów ubocznych.

Kto nie powinien przyjmować pigułek Cerazette?

Tabletek Cerazette nie powinny przyjmować kobiety, które są w ciąży lub zachodzi prawdopodobieństwo, że mogą być w ciąży. Ponadto nie zaleca się przyjmowania mini-pigułek Cerazette w przypadku pojawiających się w czasie miesiączkowania nieprawidłowości związanych z krwawieniem. Cerazette jest także nie wskazany dla kobiet, które chorowały na raka piersi lub porfirię oraz w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników leku. Jeśli w trakcie zażywania pojawiła się reakcja alergiczna należy bezzwłocznie odstawić pigułki i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Czy mini-pigułki Cerazette powoduje efekty uboczne?

Przyjmowanie wszystkich leków wiąże się z ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych. Podobnie jest w przypadku tabletek Cerazette. Wśród najczęściej pojawiających się skutków ubocznych należy wymienić zmiany związane z krwawieniem miesiączkowym, wahania nastroju, bóle głowy, zwiększony popęd płciowy i nudności. Nie oznacza to jednak, że takie objawy pojawią się u każdej kobiety zażywającej Cerazette, ponieważ wymienione powyżej skutki uboczne dotyczą zaledwie 1% przyjmujących lek.

Jak mogę kupić tabletki Cerazette przez internet?

Jeśli chcesz kupić Cerazette przez Internet możesz to uczynić za pośrednictwem naszej strony internetowej. W pierwszej kolejności powinnaś jednak wypełnić formularz, który zawiera dane pozwalające naszemu lekarzowi stwierdzić czy przyjmowanie tabletek o takim składzie nie będzie się wiązało z ryzykiem pojawienia się skutków ubocznych. Nasz lekarz może wypisać receptę i skierować ją do realizacji tym pacjentkom, które już przyjmują lub kiedykolwiek przyjmowały Cerazette oraz w przypadku udokumentowanego zalecenia lekarskiego.

  • Wygodny system zamawiania leków online
  • Konsultacja lekarska online wliczona w cenę produktu
  • Przesyłka kurierska express, wliczona w cenę produktu
  • Do wyboru trzy formy płatności
  • Przy płatności kartą przyjmujemy
    Master Card VISA Visa Electron American Express
W jaki sposób działa nasz serwis?

Naszym użytkownikom oferujemy możliwość bezpiecznego zakupienia oryginalnych leków przez Internet, bez konieczności posiadania recepty lekarskiej, bez osobistej wizyty u lekarza, która często jest czasochłonna lub niedogodna.

Oferowany przez naszą witrynę system zamawiania pozwala na zakup leków online pod czujnym okiem lekarzy największej kliniki internetowej w Europie która jest naszym partnerem.

Mogą Państwo w szybki i wygodny sposób, oraz co ważne, bez opuszczania swojego domu zamówić oryginalne leki, które zostaną dostarczone przez kuriera na wskazany adres.